W dniu 29 stycznia 2020 r. Rada Miejska w Łodzi przyjęła uchwałę o przystąpieniu do aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Łodzi. Rok 2020 będzie zatem czasem prac nad flagowym dla rewitalizacji naszego miasta dokumentem.
Szczegóły:
Czerwiec to czas, kiedy Łódź pokazuje swoje... więcej
Jeszcze przed wakacjami rozpocznie się kolejny... więcej
To już ostatnia tak zrujnowana nieruchomość przy... więcej
Miasto rozpoczyna prace nad aktualizacją Gminnego Programu Rewitalizacji.
W dniu 29 stycznia 2020 r. Rada Miejska w Łodzi przyjęła uchwałę o przystąpieniu do aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Łodzi. Rok 2020 będzie zatem czasem prac nad flagowym dla rewitalizacji naszego miasta dokumentem.
Szczegóły: