Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

wtorek, 31 stycznia 2023

Nowe mieszkania przy Dowborczyków. Co w planach inwestycji? [WIZUALIZACJE]

Piotr Jach

Przy ul. Dowborczyków 18, a więc w bezpośrednim... więcej

piątek, 27 stycznia 2023

Rewitalizacja. Kolejna kamienica przy Kilińskiego pięknieje w oczach! [WIZUALIZACJE]

Piotr Jach

Już od pół roku remontowana jest kamienica przy... więcej

Remont Legionów - START!

Rozpoczyna się kompleksowy remont ul. Legionów. Inwestycja obejmie trzy odcinki ulicy: od pl. Wolności do Zachodniej, od Zachodniej do Gdańskiej i od Gdańskiej do Żeligowskiego. W zakres prac budowlanych wchodzi również gruntowna modernizacja ul. Cmentarnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej długo oczekiwanej inwestycji, przyjdź na spotkanie informacyjne.

Infografika dotycząca spotkania informacyjnego w sprawie remontu ul. Legionów, które odbędzie się 28 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Gdańskiej 16

Odbędzie się ono w dni 28 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Gdańskiej 16. Uwagi lub pytania dotyczące przebudowy ul. Legionów możesz również kierować bezpośrednio do pracownika Zarządu Inwestycji Miejskich pani Małgorzaty Milewskiej, dostępnej pod numerem telefonu 42 272 61 22. Więcej informacji na temat remontu ulicy i innych inwestycji rewitalizacyjnych znajdziesz na stronie internetowej: rewitalizacja.uml.lodz.pl.

Kontakt