Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 30 listopada 2023

Skarby ulicy Gdańskiej. Znasz wszystkie te miejsca? [ZDJĘCIA]

red

Czasem nawet najlepiej znane ulice okazują się...... więcej

środa, 29 listopada 2023

Remont Wojska Polskiego. Najnowszy raport z inwestycji na Bałutach [ZDJĘCIA]

ML

Do zakończenia zmierzają prace przy przebudowie... więcej

wtorek, 28 listopada 2023

Miejskie lokale w Łodzi czekają na wynajem. Przedsiębiorco, poznaj zasady licytacji!

Ponad 100 lokali użytkowych należących do miasta czeka na wynajem przez przedsiębiorczych łodzian. To lokalizacje w kilku dzielnicach Łodzi – w Śródmieściu, na Górnej, Widzewie, Polesiu, Bałutach, a także w Hali Targowej „Górniak”.

Na zdjęciu wnętrze jednego z miejskich lokali usługowych oferowanych podczas licytacji

Siedemnaście z ponad 100 lokali startujących w październikowej licytacji znajduje się w budynkach po rewitalizacji. Niemal wszystkie z nich są w centrum – przy ulicach Włókienniczej, Jaracza, Pomorskiej, Legionów, Tuwima, Więckowskiego, Wschodniej i Sienkiewicza. Do tego dochodzi jeden lokal na Widzewie, przy ul. Przędzalnianej 57. 

Stawki wywoławcze zaczynają się już od 7 zł. Licytacja prowadzona przez Zarząd Lokali Miejskich odbędzie się 6 października o godz. 10:00 w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 104 (budynek „B” – II piętro).

Osoby, które myślą o otworzeniu własnej działalności w Łodzi, jeszcze przed przystąpieniem do licytacji mogą zapoznać się ze wszystkimi informacjami, m.in. z opisami technicznymi lokali, stawkami wywoławczymi i zakresami działalności, jakie można w danych lokalizacjach prowadzić. 

Komplet danych znajduje się na stronie internetowej Zarządu Lokali Miejskich (zakładka „Dla najemcy”, „Lokale użytkowe”, „Licytacja 06.10.2023”) na stronie: Licytacja 06.10.2023 - Zarząd Lokali Miejskich

Kontakt