Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 19 marca 2026

Ogłoszono przetarg na kolejne kamienice w 9 kwartale rewitalizacji

Patrycja Wojtaszczyk

Miejskie Centrum Inwestycji, jako jednostka... więcej

Nowa hala sportowa w szkole przy Przędzalnianej. Wykopali już fundamenty [ZDJĘCIA]

red

Na podwórzu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3... więcej

Nowy biurowiec w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zobacz jego wnętrza [ZDJĘCIA]

ŁSSE powołała do życia projekt Re_connect – multimodalny hub rozwoju biznesu, inwestycji, wspierania innowacji i nowoczesnych technologii, który powstał w nowym biurowcu o tej samej nazwie wybudowanym przy ul. Fabrycznej.

Na zdjęciu wystrój wnętrz nowej przestrzeni biurowej w Re_connect

Re_connect ma być bazą dla przedsiębiorców szukających miejsca do kompleksowo rozwoju ich firm.

– Ekosystem ten składa się z inspirujących i otwartych na świat i biznes ludzi w przestrzeni biurowej, w salach konferencyjnych, w strefach wspólnych, na które stawiamy, w strefie coworkingowej, a także w przeszklonym łączniku gotowym na wielkie wydarzenia – mówi Monika Tomaszewska z ŁSSE.

Na dwóch kondygnacjach, na łącznej powierzchni ponad 1000 mkw. Re_connect oferuje: przestrzeń coworkingową, centrum otwartych innowacji, biura usług dla małych i średnich przedsiębiorstw, biura na wynajem oraz przestrzeń do szerszych spotkań i wydarzeń. Jest tam także miejsce do realizacji podcastów audio i wideo oraz około stumetrowy taras, na którym planowane są różnego rodzaju imprezy.

Kontakt