Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 26 lutego 2025

Parkingi wielopoziomowe w Łodzi. Wiemy, kiedy będą gotowe [SZCZEGÓŁY]

JT

Budowa parkingów wielopoziomowych w Łodzi nie... więcej

wtorek, 25 lutego 2025

Nowe drogi w Śródmieściu w Łodzi. Gotowe ulice i plany na 2025 rok [MAPA]

WS

Śródmieście Łodzi z roku na rok pięknieje. W... więcej

poniedziałek, 24 lutego 2025

Nowe życie starej przędzalni na Księżym Młynie. Wiemy, co tam powstanie! [WIZUALIZACJE]

Piotr Jach

Odżywa projekt odnowy niszczejącej od lat części... więcej

Rewitalizacja kamienicy przy Pogonowskiego. To nowa siedziba Centrum Wsparcia i Rozwoju Społecznego

Kończy się rewitalizacja budynku przy ul. Pogonowskiego 34, w której swoją siedzibę będzie miało Centrum Wsparcia i Rozwoju Społecznego, miejsce, w którym każdy łodzianin znajdujący się w potrzebie, znajdzie pomocną dłoń.

Rewitalizacja kamienicy przy Pogonowskiego. To nowa siedziba Centrum Wsparcia i Rozwoju Społecznego
Rewitalizacja kamienicy przy Pogonowskiego. To nowa siedziba Centrum Wsparcia i Rozwoju Społecznego

Trwają ostatnie poprawki – wkrótce dawna szkoła będzie znowu tętniła życiem. Centrum zajmie się m.in. aktywizacją osób długotrwale bezrobotnych, przeżywających trudności czy zagrożonych wykluczeniem społecznym, które wymagają pomocy na różnych polach.

Przy ul. Pogonowskiego 34 swoją siedzibę będzie miało też Łódzkie Centrum Pozarządowe, które powstało z myślą o fundacjach i stowarzyszeniach na co dzień działających na rzecz łodzian. W jego przestrzeniach będą odbywały się szkolenia, konsultacje oraz działania wspierające integrację łódzkiego sektora NGO. Pomoc otrzymają też te organizacje, które znalazły się w trudnym momencie swojej działalności.

Kontakt