Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 5 marca 2026

Łódź wyburza ruiny! Aż 161 budynków przeznaczonych do rozbiórki w 2026 roku [ZDJĘCIA]

AC

Łódź w 2026 roku zapowiada jako kolejny intensywny... więcej

Remont Parku Reymonta w Łodzi. Na co przeznaczą 250 tys. złotych dofinansowania?

MA

Park Reymonta w Łodzi przejdzie duży remont!... więcej

Remont skrzyżowania Wschodniej i Rewolucji. Zmiany w ruchu i MPK Łódź [SZCZEGÓŁY]

Od niedzieli, 8 marca rozpocznie się remont na... więcej

Remont Radwańskiej w Łodzi. Trwają prace przy budowie chodnika [ZDJĘCIA]

Od tygodnia drogowcy przeprowadzają remont na ul. Radwańskiej w Łodzi. Prace prowadzone są na odcinku między ul. Wólczańską a ul. Piotrkowską. Widać już pierwsze efekty robót.

Na zdjęciu trwające prace remontowo-budowlane na ul. Radwańskiej

Zakres prac zakłada wymianę starej nawierzchni oraz chodników. Na remontowanym odcinku ruch odbywa się jednym pasem w stronę ul. Piotrkowskiej. Na ten moment drogowcy dokonali rozbiórki chodnika oraz jezdni na pasie w stronę al. Politechniki.

Rozbiórka odkryła dawne tory tramwajowe, które wykonawca zdemontuje. Prowadzone są prace związane z układaniem krawężników oraz stworzeniem podbudowy, czyli fundamentu, pod nowy chodnik. W kolejnym etapie prac drogowcy ułożą nową nawierzchnię asfaltową, aby ul. Radwańska była równa i gładka.

Kontakt