Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 24 czerwca 2026

Biuro Rewitalizacji poszukuje wykonawcy działań edukacyjnych

s.zatorski

Urząd Miasta Łodzi przygotowuje realizację zadań w... więcej

Tramwajem MPK Łódź wśród róż! Torowisko przy Północnej kwitnie na różowo [ZDJĘCIA]

Torowisko na ul. Północnej jest dziś zdecydowanie najpiękniejsze w całym mieście. Kwitnące tam krzaki róż zachwycają i pasażerów MPK Łódź, i przechodniów.

Na zdjęciu kwitnące róże wzdłuż torowiska tramwajowego Bulwarów Północnych

Kliknij w galerię poniżej, aby zobaczyć kwitnące torowisko MPK Łódź przy Północnej.

Kontakt