Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 10 grudnia 2025

Drzewa na Piotrkowskiej w Łodzi posadzone! Łodzianie uczestniczyli w imprezie [ZDJĘCIA]

red.

W sobotę, 6 grudnia, na imprezie „Posadźmy drzewa... więcej

Remont Źródłowej w Łodzi zakończony! Ulica w pełni otwarta dla ruchu [ZDJĘCIA]

WS

Na ulicę Źródłową w Łodzi wrócił pełny ruch.... więcej

wtorek, 9 grudnia 2025

II Forum Animatorów Kultury

Działania rewitalizacyjne obejmują różne aspekty: remonty, budowę nowych obiektów, pracę ze społecznością lokalną, wzmacnianie pozytywnej tożsamości lokalnej czy wpływanie na mieszkanki i mieszkańców za pośrednictwem kultury. Jak przygotować się do animacji tej sfery porozmawiamy już na początku kwietnia.

Drugie już forum animatorów kultury poświęcone będzie interesującym i trudnym tematom takim jak prowadzenie działań animacyjnych na podwórkach, streetworking, praca z seniorami czy praca w środowiskach defaworyzowanych i zagrożonych. Serce rewitalizacji to praca z ludźmi , warto zatem pogłębiać wiedzę i dzielić się doświadczeniami w tym obszarze. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do rejestrowania się na tej stronie.

Organizatorzy to Bałucki Ośrodek Kultury; Centrum Animacji i Rewitalizacji; Urząd Miasta Łodzi, Biuro ds. Rewitalizacji;  Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS; Stowarzyszenie Społecznie Zaangażowani; Uniwersytet Łódzki- Wydział Nauk o Wychowaniu- Katedra Edukacji Artystycznej i Pedagogiki. 

Powiązane pliki

Kontakt