W dniu 29 stycznia 2020 r. Rada Miejska w Łodzi przyjęła uchwałę o przystąpieniu do aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Łodzi. Rok 2020 będzie zatem czasem prac nad flagowym dla rewitalizacji naszego miasta dokumentem.
Szczegóły:
Remont pierwszego odcinka Wigury w Łodzi dobiega... więcej
W piątek, 26 czerwca rozpoczną się prace torowe na... więcej
Po wielu latach kamienica Siemensa przy ul.... więcej
Miasto rozpoczyna prace nad aktualizacją Gminnego Programu Rewitalizacji.
W dniu 29 stycznia 2020 r. Rada Miejska w Łodzi przyjęła uchwałę o przystąpieniu do aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Łodzi. Rok 2020 będzie zatem czasem prac nad flagowym dla rewitalizacji naszego miasta dokumentem.
Szczegóły: