Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

wtorek, 5 grudnia 2023

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Chcesz obniżyć czynsz w lokalu użytkowym do złotówki? Pamiętaj, złóż wniosek do 20 kwietnia

Do 20 kwietnia najemcy miejskich lokali użytkowych mogą ubiegać się o obniżenie czynszu dla całego lokalu do wysokości 1 zł miesięcznie. Wypełnione wnioski należy składać jedynie w formie elektronicznej na adres e-mail: przedsiebiorcy@zlm.lodz.pl.

 Do 20 kwietnia najemcy miejskich lokali użytkowych mogą ubiegać się o obniżenie czynszu dla całego lokalu do wysokości 1 zł miesięcznie. , fot. Licencja CC0

Obniżka dotyczy dwóch miesięcy: kwietnia i maja. Wystarczy wypełnić prosty wniosek, który można pobrać zarówno ze strony Urzędu Miasta Łodzi (w zakładce "Pomoc dla przedsiębiorcy"), jak i ze strony Zarządu Lokali Miejskich.

 

Przypomnijmy, 31 marca Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska wydała zarządzenie w sprawie pobierania czynszów za lokale użytkowe w związku z ograniczeniem prowadzonej przez ich najemców działalności, z uwagi na stan epidemii koronawirusa. Pani Prezydent zdecydowała o obniżeniu czynszu najemcom do symbolicznej złotówki za miesiąc, za cały lokal.

 

By weryfikacja wniosków przebiegała sprawnie ZLM pracuje w poniedziałek 20 kwietnia do godz. 20. Urzędnicy zajmujący się obsługą najemców lokali użytkowych będą też pracować w sobotę 18 kwietnia. 

Kontakt