Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 27 lutego 2026

Potrzebujesz pomieszczenia gospodarczego? Wolne znajdziesz w zrewitalizowanej kamienicy

Aleksandra Stańczyk / ZLM / SzZ

Od 23 lutego br. można składać wnioski o wynajęcie... więcej

Aż 7316 mieszkań miejskich w Łodzi po remoncie. I co dalej? [ZDJĘCIA]

red

Miasto konsekwentnie odnawia swój zasób... więcej

Urzędnik dojedzie do domu osoby mającej problem z poruszaniem się

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością, mającą problemy w poruszaniu się, seniorem lub opiekunem osoby zależnej to urzędnik dojedzie do Ciebie do domu, dowiezie niezbędne formularze do wypełnienia, pomoże w ich uzupełnieniu i zawiezie je do Urzędu Miasta Łodzi czy jego jednostek.

Jako pierwsza z domowej wizyty Rzecznika Osób Niepełnosprawnych Katarzyny Trędy - Pisery skorzystała pani Mirosława

W ramach projektu można m.in.:

Chęć skorzystania z obsługi Mobilnego Urzędnika można zgłaszać pod numerem telefonu: 42 638 45 40, codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, a we wtorki w godzinach 9.00 – 17.00.

Projekt jest realizowany ze wsparciem unijnym. Jego pilotaż potrwa do marca. Jeśli się sprawdzi i będzie potrzeba realizowania takich usług dla mieszkańców – może być kontynuowany.

 

Powiązane linki

Kontakt