Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 24 czerwca 2026

Biuro Rewitalizacji poszukuje wykonawcy działań edukacyjnych

s.zatorski

Urząd Miasta Łodzi przygotowuje realizację zadań w... więcej

Kolejne spotkanie nt. parku linearnego

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie w cyklu konsultacji dotyczących zagospodarowania pasażu im. Anny Rynkowskiej i zieleńca pomiędzy ul. Wólczańską i Gdańską.

Spotkanie dotyczące koncepcji zagospodarowania parku linearnego odbędzie się:

4. sierpnia (środa) o godz 17.00

start: wóz strażacki przed budynkiem Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Wólczańskiej 111/113

Poprzednie spotkanie musiało zakończyć się wcześniej z powodu nagłej burzy. Będziemy zatem kontynuować dyskusję o inwentaryzacji zieleni, charakterze rozwiązań jakie powinny znaleźć się w przestrzeni zieleńca, funkcjach i rozwiązaniach możliwych do zastosowania, bezpieczeństwie i estetyce parku.

Powiązane linki

Kontakt