Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 17 marca 2023

TOP 20 biurowców ostatniej dekady. Zobacz, jak zmieniły Łódź! [ZDJĘCIA]

Piotr Jach

Dziś trudno wyobrazić sobie Łódź bez choćby Bramy... więcej

Nowe mieszkania na Widzewie. Miasto buduje je z WTBS [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE]

red

Przy ul. Przędzalnianej 101/103 trwają intensywne... więcej

czwartek, 16 marca 2023

Remont Legionów - START!

Rozpoczyna się kompleksowy remont ul. Legionów. Inwestycja obejmie trzy odcinki ulicy: od pl. Wolności do Zachodniej, od Zachodniej do Gdańskiej i od Gdańskiej do Żeligowskiego. W zakres prac budowlanych wchodzi również gruntowna modernizacja ul. Cmentarnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej długo oczekiwanej inwestycji, przyjdź na spotkanie informacyjne.

Infografika dotycząca spotkania informacyjnego w sprawie remontu ul. Legionów, które odbędzie się 28 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Gdańskiej 16

Odbędzie się ono w dni 28 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Gdańskiej 16. Uwagi lub pytania dotyczące przebudowy ul. Legionów możesz również kierować bezpośrednio do pracownika Zarządu Inwestycji Miejskich pani Małgorzaty Milewskiej, dostępnej pod numerem telefonu 42 272 61 22. Więcej informacji na temat remontu ulicy i innych inwestycji rewitalizacyjnych znajdziesz na stronie internetowej: rewitalizacja.uml.lodz.pl.

Kontakt