Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

wtorek, 3 października 2023

Rewitalizacja Starego Rynku. Co się dzieje na placu budowy? [ZDJĘCIA Z DRONA]

ML

Modernizacja Starego Rynku to jedna z ważniejszych... więcej

Miejskie lokale w Łodzi czekają na wynajem. Przedsiębiorco, poznaj zasady licytacji!

PaW

Ponad 100 lokali użytkowych należących do miasta... więcej

poniedziałek, 2 października 2023

Remont Legionów - START!

Rozpoczyna się kompleksowy remont ul. Legionów. Inwestycja obejmie trzy odcinki ulicy: od pl. Wolności do Zachodniej, od Zachodniej do Gdańskiej i od Gdańskiej do Żeligowskiego. W zakres prac budowlanych wchodzi również gruntowna modernizacja ul. Cmentarnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej długo oczekiwanej inwestycji, przyjdź na spotkanie informacyjne.

Infografika dotycząca spotkania informacyjnego w sprawie remontu ul. Legionów, które odbędzie się 28 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Gdańskiej 16

Odbędzie się ono w dni 28 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Gdańskiej 16. Uwagi lub pytania dotyczące przebudowy ul. Legionów możesz również kierować bezpośrednio do pracownika Zarządu Inwestycji Miejskich pani Małgorzaty Milewskiej, dostępnej pod numerem telefonu 42 272 61 22. Więcej informacji na temat remontu ulicy i innych inwestycji rewitalizacyjnych znajdziesz na stronie internetowej: rewitalizacja.uml.lodz.pl.

Kontakt