Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 24 czerwca 2026

Biuro Rewitalizacji poszukuje wykonawcy działań edukacyjnych

s.zatorski

Urząd Miasta Łodzi przygotowuje realizację zadań w... więcej

Sadzą wiśnie kanzan na Moniuszki. Będzie tak pięknie, jak na 6 Sierpnia [ZDJĘCIA]

Ocieplenie sprzyja zimowym nasadzeniom roślin, dlatego wykonawca przebudowy ulicy Moniuszki rozpoczął sadzenie drzew, w tym 26 wiśni piłkowanych kanzan. Na ulicy Moniuszki pojawia się również hortensje krzewiaste 'Annabell' (189 szt), lilak Mayera 'Palibin' (273 szt) i rozplenica japońska 'Halmen' (43 szt).

Na zdjęciu sadzenie drzew na ul. Moniuszki

Projekt pn. "Rewitalizacja przestrzeni miejskiej przy ul. Moniuszki 3, 5 i Tuwima 10 (Program Nowe Centrum Łodzi)" realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-RPLD.06.03.01-10-0002/16 zawartej w dniu 30 maja 2017 roku. Projekt realizowany w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Kontakt