Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Rewitalizacja. Kamienica przy Mielczarskiego 15 przeszła metamorfozę! [ZDJĘCIA]

Inwestycja w kamienicy przy ul. Mielczarskiego 15 jest na ostatniej prostej. Obecnie trwają prace wykończeniowe i porządkowe, wykonawca przygotowuje się do zgłoszenia budynku do odbiorów technicznych. Wewnątrz powstały przestronne mieszkania komunalne oraz przestrzeń na placówkę opiekuńczo-wychowawczą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wykonanych prac.

Kolaż stworzony z trzech zdjęć z których fotografia po lewej stronie pokazuje podwórko i elewację od strony podwórka kamienicy przy ul. Mielczarskiego 15 oraz dwóch zdjęć po prawej stronie: klatki schodowej (na górze), jednego z pomieszczeń mieszkalnych (na dole)

Zdjęcia znajdują się w galerii poniżej.


Projekt pn. "Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi - obszar o powierzchni 14 ha ograniczony ulicami Ogrodową. Gdańską, Legionów, Cmentarną wraz z pierzejami po drugiej stronie ww. ulic" realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-RPLD.06.03.03-10-0002/17-00 zawartej w dniu 27 października 2017 roku.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Kontakt