Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 26 czerwca 2026

Perełka modernizmu przy Anstadta do remontu. Skryła się już za rusztowaniami

red

Należąca do wspólnoty mieszkaniowej kamienica przy... więcej

Tramwaj MPK Łódź wrócił na Kilińskiego! Poruszanie się po centrum będzie łatwiejsze

W środę, 10 maja, na swoją trasę wróciła długo niewidziana „jedynka”. Będzie kursować na trasie od Centrum Krwiodawstwa, gdzie obecnie krańcówkę ma linia 17, do skrzyżowania ul. Kilińskiego z ul. Tymienieckiego. Linia została obsługiwana dwukierunkowymi tramwajami.

Na zdjęciu dwukierunkowy tramwaj na ul. Kilińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Jaracza

Ruch odbywa się na trasie: CENTRUM KRWIODAWSTWA - Franciszkańska - Kilińskiego - KILIŃSKIEGO TYMIENIECKIEGO. Ponadto uległy zmianie rozkłady jazdy linii 17, 59 i 86.

Kontakt