Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 24 maja 2024

Wojska Polskiego po społecznym odbiorze. Ulica jest nie do poznania! [ZDJĘCIA]

red

Kto pamięta Wojska Polskiego sprzed remontu, mógł... więcej

Remont Brzeźnej na ostatniej prostej. Jak zmienia się ta ulica? [ZDJĘCIA]

TAnd

Poruszanie się po remontowanej Brzeźnej jest już... więcej

Nabór na wolne stanowiska handlowe „Targ Jaracza”

W dniu 29 kwietnia 2024 r., o godzinie 10:00 w siedzibie Zarządu Lokali Miejskich przy al. Tadeusza Kościuszki 47 w Łodzi odbędzie się przetarg ustny na wysokość stawki dziennej za 1 m2 powierzchni stanowiska handlowego na targowisku „Targ Jaracza” u zbiegu ulic Kilińskiego/Jaracza.

Na targowisku zlokalizowanych jest 12 stanowisk handlowych, ponumerowanych od nr 1 do nr 12, o powierzchni użytkowej 7 m2 każde (z wyłączeniem stanowiska nr 7).

Cena wywoławcza opłaty dziennej wynosi 1 zł/m2 powierzchni stanowiska, a kwota postąpienia w licytacji wynosi pięćdziesiąt groszy (0,50 zł). Opłata dzienna będzie stanowiła iloczyn wylicytowanej stawki razy 7 (powierzchnia stanowiska).

Wysokości opłat stawki dziennej podane są w kwocie netto, do których dolicza się aktualnie obowiązujący podatek VAT. Opłata rezerwacyjna wynosi 150 zł miesięcznie za stanowisko.

Warunkiem udziału w licytacji jest dokonanie rejestracji w siedzibie Zarządu Lokali Miejskich przy al. Tadeusza Kościuszki 47 (parter), najpóźniej do dnia 26 kwietnia 2024 r., do godziny 15:00.

Szczegóły dotyczące przetargu oraz warunki najmu znajdziesz na stronie

https://zlm.lodz.pl/dla-najemcy/lokale-uzytkowe/nabor-na-wolne-stanowiska-handlowe-targ-jaracza/

lub pod nr kontaktowym: 42 638 40 43, 506 664 323.

Kontakt