Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 19 lipca 2024

Stary Rynek

wtorek, 16 lipca 2024

poniedziałek, 15 lipca 2024

Wielka rewitalizacja famuł przy Ogrodowej 24. Widać już pierwsze efekty przebudowy [ZDJĘCIA]

Rozpoczęta w 2023 roku wielka rewitalizacja famuł... więcej

New Iron przy Struga gotowy. Tak wygląda unikalny na skalę Łodzi apartamentowiec [ZDJĘCIA]

Apartamentowiec New Iron przy ul. Struga 22 czeka już na pierwszych lokatorów. To nieruchomość premium - dla jednych po prostu do mieszkania, dla innych do pracy.

Na zdjęciu budynek New Iron przy ul. Struga 22

Charakterystyczny kształt budynku, od którego wzięła się nazwa, już w czasie realizacji zagwarantował wyjątkowość inwestycji na łódzkim rynku. Twórcy New Iron inspirowali się słynnym Flatiron Building w Nowym Jorku.

Łódzkie „Żelazko” ma 37 apartamentów, większość z nich została już kupiona. Na parterze znajduje się duże lobby z przestronnym, niezwykle eleganckim miejscem dla osoby pełniącej funkcję concierge. Na dachu budynku wydzielono część tarasu do spędzania czasu wspólnie. Jeden z największych apartamentów, o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych, zajmie biuro. Widok na centrum miasta z kilku stron daje tutaj niesamowity efekt.

Obiekt jest monitorowany, a w każdym z apartamentów zainstalowane zostały systemy inteligentnego domu, klimatyzacja i systemy do ogrzewania podłogowego. Apartamenty są bardzo wysokie - mają aż trzy metry.

Wykonawcy pozostały już jedynie prace wykończeniowe na zewnątrz budynku.

Kontakt