Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 11 lipca 2024

środa, 10 lipca 2024

TOP 5 kamienic w Łodzi po rewitalizacji. Mamy się czym pochwalić! [ZDJĘCIA]

Red

Czym jest Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi?... więcej

Ceramiczna mozaika przy Struga gotowa! Zajmuje ponad 100 mkw.! [ZDJĘCIA]

red

„Cztery Strony” to tytuł nowej mozaiki... więcej

Lokale użytkowe na wynajem w Łodzi. Blisko 100 adresów z puli Zarządu Lokali Miejskich

Blisko 100 lokali użytkowych z puli Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi można będzie wynająć na działalność gospodarczą, stając do licytacji stawek czynszowych, które odbędą się w czerwcu i na początku lipca 2024 r.

Na zdjęciu podwórko wyremontowanej kamienicy przy ul. Legionów 37a

Jeszcze do 7 czerwca ZLM przyjmuje zgłoszenia osób zainteresowanych wynajęciem od gminy lokalu pod działalność w obszarze kultury i sztuki (pracownie twórcze). W puli jest 21 adresów w centrum Łodzi (ulice Jaracza, Legionów, Pogonowskiego, Przędzalniana i Wierzbowa oraz plac Wolności) oraz na Księżym Młynie. Większość lokali znajduje się w budynkach po rewitalizacji. Licytacje zaplanowano na 1 lipca, wcześniej zostanie dokonana weryfikacja ważnych zgłoszeń.

Do 14 czerwca można z kolei składać oferty na wynajem miejskich lokali użytkowych. Do wyboru są m.in. pomieszczenia w Hali Górniak (7), jak i kilkadziesiąt lokali na Bałutach (12), Górnej (15), Polesiu (29), w Śródmieściu (21) oraz na Widzewie (13). W konkursie można również znaleźć wiele lokali w rewitalizowanych budynkach. Licytacja tych lokali zaplanowana jest na 17 czerwca.

Kontakt