Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 26 czerwca 2026

Perełka modernizmu przy Anstadta do remontu. Skryła się już za rusztowaniami

red

Należąca do wspólnoty mieszkaniowej kamienica przy... więcej

Łódzka rewitalizacja czeka na Twoje zaangażowanie

Ogłaszamy nabór uzupełniający do Komitetu Rewitalizacji III kadencji.

W naborze uzupełniającym czekamy na zgłoszenia kandydatów w poniższych kategoriach:
- przedstawiciel podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na obszarze rewitalizacji - 1 przedstawiciel dużych przedsiębiorstw,
- właściciele nieruchomości i użytkownicy wieczyści z obszaru rewitalizacji (z wyłączeniem wspólnot mieszkaniowych) - 2 przedstawicieli
- mieszkańcy obszaru rewitalizacji - 3 przedstawicieli
- przedstawiciele kluczowych gestorów sieci - 4 przedstawicieli

Pod poniższym linkiem znajduje się ogłoszenie oraz formularze zgłoszeniowe
https://bip.uml.lodz.pl/ostatnio-dodane/artykul/nabor-uzupelniajacy-kandydatow-na-czlonkow-komitetu-rewitalizacji-4-id112788/2025/03/4/


Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2025 r.

Kontakt