Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

wtorek, 21 lipca 2026

Mediateka MeMo doceniona przez europejskich ekspertów! Na co zwrócili uwagę?

red

Można tu nagrać podcast, wejść do świata VR czy... więcej

Nowy McDonald's w Nowym Centrum Łodzi! Sprawdź, gdzie powstanie!

Katarzyna Sławińska

W Nowym Centrum Łodzi, przy samym dworcu Łódź... więcej

Remont Wierzbowej w Łodzi. Ulica zamknięta dla ruchu [SZCZEGÓŁY]

Przed nami krótkotrwałe zamknięcie ulicy Wierzbowej w Łodzi od ul. Jaracza do ul. Uniwersyteckiej. Z powodu prac dotyczących odtworzenia nawierzchni na tym odcinku ruch samochodowy zostanie wstrzymany od 15 do 21 maja.

Na zdjęciu odcinek ul. Wierzbowej na odcinku pomiędzy Uniwersytecką a Jaracza

Nowa nawierzchnia pojawi się w miejscu, w którym były prowadzone prace dotyczące przebudowy sieci podziemnych. Aby drogowcy mogli ją odtworzyć konieczne jest zamknięcie ruchu na ul. Wierzbowej od ul. Jaracza do ul. Uniwersyteckiej. Wjazdy docelowe zostaną zachowane. W ramach zaplanowanych prac wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, wraz z jej podbudową oraz krawężniki. Na czas trwania prac podtrzymane zostaną wjazdy docelowe do posesji.

Zamknięty odcinek ul. Wierzbowej będzie można ominąć jadąc ulicą Jaracza do ul. Uniwersyteckiej i dalej w kierunku ronda Solidarności. Jadąc od strony al. Grzegorza Palki i ul. Kopcińskiego dojazd do ul. Wierzbowej możliwy od strony ul. Jaracza i Narutowicza.

Kontakt