Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 26 czerwca 2026

Perełka modernizmu przy Anstadta do remontu. Skryła się już za rusztowaniami

red

Należąca do wspólnoty mieszkaniowej kamienica przy... więcej

Przyjdź na spotkanie „Porozmawiajmy o Łodzi” w kwietniu. Zgłoś swój pomysł i odmień Łódź!

Władze Łodzi zapraszają mieszkańców na kwietniowe spotkania pod hasłem: „Porozmawiajmy o Łodzi”. To okazja do rozmowy o tym, jak w ostatnich latach zmieniła się Łódź oraz jak miasto ma wyglądać w 2029 r.

Na zdjęciu uczestnicy jednego z cyklu spotkań "Porozmawiajmy o Łodzi"

Spotkania mają charakter otwarty. To przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i rozmowy o przyszłości miasta.

Spotkania „Porozmawiajmy o Łodzi” w kwietniu:

  • 27 kwietnia (poniedziałek), godz. 17:00, MSK Górna, ul. Siedlecka 1.
Kontakt