Spotkania mają charakter otwarty. To przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i rozmowy o przyszłości miasta.
Spotkania „Porozmawiajmy o Łodzi” w kwietniu:
- 27 kwietnia (poniedziałek), godz. 17:00, MSK Górna, ul. Siedlecka 1.
Czerwiec to czas, kiedy Łódź pokazuje swoje... więcej
Jeszcze przed wakacjami rozpocznie się kolejny... więcej
To już ostatnia tak zrujnowana nieruchomość przy... więcej
Władze Łodzi zapraszają mieszkańców na kwietniowe spotkania pod hasłem: „Porozmawiajmy o Łodzi”. To okazja do rozmowy o tym, jak w ostatnich latach zmieniła się Łódź oraz jak miasto ma wyglądać w 2029 r.
Spotkania mają charakter otwarty. To przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i rozmowy o przyszłości miasta.
Spotkania „Porozmawiajmy o Łodzi” w kwietniu: