Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 26 czerwca 2026

Perełka modernizmu przy Anstadta do remontu. Skryła się już za rusztowaniami

red

Należąca do wspólnoty mieszkaniowej kamienica przy... więcej

„Porozmawiajmy o Łodzi”. Przyjdź na majowe spotkanie z władzami miasta [SZCZEGÓŁY]

Władze Łodzi zapraszają mieszkańców na kolejne z cyklu otwartych spotkań pod hasłem „Porozmawiajmy o Łodzi”. To okazja do rozmowy o tym, jak w ostatnich latach zmieniła się Łódź oraz jak miasto ma wyglądać w 2029 r. Dowiedz się więcej!

Na zdjęciu uczestnicy jednego ze spotkań z cyklu "Porozmawiajmy o Łodzi"

Spotkania mają charakter otwarty. To przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i rozmowy o przyszłości miasta.

Spotkanie „Porozmawiajmy o Łodzi” w maju:

  • 19 maja (wtorek), godz. 17:00, EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3
Kontakt