Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 18 czerwca 2026

Nowe artystyczne podwórko przy Więckowskiego w Łodzi. Wygrały róże, hortensje i morze zieleni!

JT

Wiadomo już, jak będzie wyglądało nowe artystyczne... więcej

środa, 17 czerwca 2026

Koniec z ruiną po Unionteksie! Tak ma wyglądać Nowa Tkalnia w Łodzi [WIZUALIZACJE]

red

Przy zbiegu ul. Kilińskiego z ul. Tymienieckiego w... więcej

Nowy Auchan w Łodzi. Będzie najbardziej stylowy supermarket w mieście?

Fuzja poszerza swoją ofertę handlowo-usługową. W jednym z zabytkowych, poprzemysłowych budynków zostanie otwarty supermarket Auchan.

Na zdjęciu plac im. Anny Schejbler (Ogrody Anny), będący centralnym punktem kompleksu Fuzja

Nowy Auchan (1200 mkw.) zajmie przestrzeń historycznego i zabytkowego budynku z czerwonej cegły w północnej części Fuzji od strony ul. Tymienieckiego. Cały kompleks należał kiedyś do imperium przemysłowego Karola Scheiblera.

Auchan w Fuzji. Więcej szczegółów

Do dyspozycji klientów będą dwie kasy tradycyjne, jedna kasa pomocnicza w Punkcie Obsługi Klienta oraz cztery kasy samoobsługowe. Bezpośrednio przy nowym supermarkecie Auchan znajdzie się nowy parking na ponad 50 samochodów. Sklep będzie posiadał dwa wejścia – główne od strony ul. Tymienieckiego i parkingu oraz dodatkowe, prowadzące od strony osiedla. Otwarcie supermarketu Auchan w Fuzji jest zaplanowane na wakacje.

Historyczna cegła zostanie

Projekt wnętrza nowego supermarketu Auchan w Fuzji będzie nawiązywał do industrialnego charakteru kompleksu. Zostaną zachowane oryginalne elementy architektoniczne, w tym surowe ściany z historycznej cegły.

Kontakt