Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 6 marca 2026

czwartek, 5 marca 2026

Łódź wyburza ruiny! Aż 161 budynków przeznaczonych do rozbiórki w 2026 roku [ZDJĘCIA]

AC

Łódź w 2026 roku zapowiada jako kolejny intensywny... więcej

Remont Parku Reymonta w Łodzi. Na co przeznaczą 250 tys. złotych dofinansowania?

MA

Park Reymonta w Łodzi przejdzie duży remont!... więcej

Wierzbowa zmieni się w woonerf. Tego chcą łodzianie! Miasto szuka wykonawcy

Wierzbowa idzie do remontu. Zarząd Inwestycji Miejskich ogłosił przetarg na wykonanie przebudowy ulicy.

Plan fragmentu dawnej dzielnicy Śródmieście, w centrum którego znajduje się fragment uli. Wierzbowej, która zamieniona zostanie w woonerf

Inwestycja będzie realizowana w formule „Zaprojektuj i buduj". Nowa droga powstanie częściowo w śladzie istniejącej już uliczki osiedlowej i będzie prowadzić od ulicy Wierzbowej do granic inwestycji mieszkaniowej Neopolis ulokowanej przy ul. Kopcińskiego 13/19. Zainteresowane firmy mają czas na składanie ofert do 17 maja do godz. 12:00.

Plan na woonerf przy Wierzbowej

Nowa Wierzbowa to wytyczona strefa pieszo-jezdna, proste chodniki, miejsca parkingowe i nowe oświetlenie. Na ulicy pojawi się też zieleń, meble miejskie, pergola i wiaty dla rowerów.

Po więcej szczegółów kliknij >>>TUTAJ<<<

Kontakt