Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 25 czerwca 2026

środa, 24 czerwca 2026

Biuro Rewitalizacji poszukuje wykonawcy działań edukacyjnych

s.zatorski

Urząd Miasta Łodzi przygotowuje realizację zadań w... więcej

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w Łodzi

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, która zgodnie z zarządzeniem Łódzkiego Kuratora Oświaty z 30 stycznia 2020 r., miała się rozpocząć w poniedziałek 11 maja, odbędzie się w innym terminie.

Nowy termin wraz z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego oraz terminami składania dokumentów zostanie określony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

Zmiana terminu naboru do szkół średnich jest związana z epidemią COVID-19, zawieszeniem zajęć dydaktycznych w szkołach oraz przełożeniem egzaminów dla 8-klasistów, które odbędą się w dniach 16 - 18 czerwca 2020 r.

Kontakt