Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 24 czerwca 2026

Biuro Rewitalizacji poszukuje wykonawcy działań edukacyjnych

s.zatorski

Urząd Miasta Łodzi przygotowuje realizację zadań w... więcej

Brzeźna już gotowa po remoncie. Na taką ulicę aż miło popatrzeć! [ZDJĘCIA]

Zakończył się remont ul. Brzeźnej. W poniedziałek (17 czerwca) ulica zostanie otwarta dla ruchu samochodów, wrócą też na nią autobusy MPK Łódź. Przed wykonawcą ostatnie prace porządkowe i wykończeniowe.

Na zdjęciu ul. Brzeźna na finiszu kompleksowego remontu

W ciągu trwającego 3,5 miesiąca remontu na ul. Brzeźnej powstały nowe chodniki, wjazdy do posesji i miejsca parkingowe, przystanek autobusowy, a przede wszystkim równa nawierzchnia jezdni. Zadbano również o zieleń  - wzdłuż ulicy zasadzone zostały nowe drzewa.

W poniedziałek (17 czerwca) ulica zostanie otwarta dla ruchu. Na swoją trasę wrócą autobusy linii 55 i 57. Pasażerowie skorzystają z nowego, podwyższonego przystanku.

Kontakt