Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 18 czerwca 2026

Nowe artystyczne podwórko przy Więckowskiego w Łodzi. Wygrały róże, hortensje i morze zieleni!

JT

Wiadomo już, jak będzie wyglądało nowe artystyczne... więcej

środa, 17 czerwca 2026

Koniec z ruiną po Unionteksie! Tak ma wyglądać Nowa Tkalnia w Łodzi [WIZUALIZACJE]

red

Przy zbiegu ul. Kilińskiego z ul. Tymienieckiego w... więcej

Ogrodowa przy Manufakturze otwarta dla ruchu! Sprawdź, od kiedy!

Budowniczowie tunelu średnicowego pod Łodzią mają przed świętami kolejne dobre wieści. W poniedziałek, 23 grudnia otwarta została ul. Ogrodowa przy Manufakturze.

Na zdjęciu plac budowy stacji Łódź Polesie przecinający bieg ul. Ogrodowej (widok z góry)

Zaawansowanie prac przy budowie stacji Łódź Polesie w tunelu średnicowym pod Łodzią umożliwiło udostępnienie dla ruchu przed świętami ul. Ogrodowej pomiędzy ul. Karskiego a ul. Gdańską. Ułatwi to przejazd w okolicach Manufaktury oraz dojazd do centrum handlowego. Na Święta i noworoczne wyprzedaże bez problemu dojedziemy do Manufaktury.

Od 23 grudnia zmienią się też trasy autobusów MPK Łódź. Linia 87 w pełni wróci na swoją trasę i będzie kursować ulicami Srebrzyńską, Ogrodową i Północną. Ponadto, aby usprawnić przejazd autobusów na Polesiu, zmienią się trasy linii 65 i 73. Pierwsza z nich kursować będzie ul. Legionów, a linia 73 – ul. Drewnowską na Koziny. Uzupełni to trasę tramwajowej „siódemki” i zapewni dodatkowe połączenia.

Kontakt