Spotkania mają charakter otwarty. To przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i rozmowy o przyszłości miasta.
Spotkania „Porozmawiajmy o Łodzi” w kwietniu:
- 27 kwietnia (poniedziałek), godz. 17:00, MSK Górna, ul. Siedlecka 1.
Remont pierwszego odcinka Wigury w Łodzi dobiega... więcej
W piątek, 26 czerwca rozpoczną się prace torowe na... więcej
Po wielu latach kamienica Siemensa przy ul.... więcej
Władze Łodzi zapraszają mieszkańców na kwietniowe spotkania pod hasłem: „Porozmawiajmy o Łodzi”. To okazja do rozmowy o tym, jak w ostatnich latach zmieniła się Łódź oraz jak miasto ma wyglądać w 2029 r.
Spotkania mają charakter otwarty. To przestrzeń do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i rozmowy o przyszłości miasta.
Spotkania „Porozmawiajmy o Łodzi” w kwietniu: