Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

środa, 28 lipca 2021

Ulica Rewolucji 1905 roku pełna zielen

Małgorzata Loeffler / ZIM

Dobiega końca rewitalizacja ulicy Rewolucji 1905... więcej

Prezydencka willa do wzięcia

s.zatorski

Nie jest pewne, w którym roku dokładnie powstała,... więcej

Budowa nowej drogi podziemnej na ostatniej prostej

Małgorzata Loeffler / ZIM

Inspiruje artystów. Kręcono w niej teledysk... więcej

Bezpłatne szkolenia komputerowe w Łodzi

Komputer nie gryzie – przyjdź, a nauczymy cię jego obsługi. 80 godzin szkoleniowych, profesjonalni trenerzy, wyposażone pracownie i certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Kto i na jakich zasadach może wziąć udział w szkoleniach?

Na balcie stołu w sali wykładowej widczony laptop, ulotka szkolenia "Cyfrowa rewitalizacja" oraz podręcznik.

Zapraszamy dorosłych łodzian w każdym wieku na bezpłatne szkolenia z obsługi komputera w ramach projektu „Cyfrowa rewitalizacja”. Szkolenia przeznaczone są zarówno dla łodzian, którzy od podstaw chcą nauczyć się korzystać z komputera, Internetu i wykorzystywać go w codziennym życiu, jak i do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz uzyskać międzynarodowy certyfikat, potwierdzający kwalifikacje niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Projekt „Cyfrowa rewitalizacja” prowadzi firma szkoleniowa HN Partners we współpracy z Miastem Łódź.

Nabór na szkolenia komputerowe jest otwarty i będzie trwał przez kilka następnych miesięcy, aż do wyczerpania liczby miejsc. Przewidziane są również kursy wakacyjne. Zajęcia będą się odbywać w centrum Łodzi, przy ulicy Targowej 27. Zaplanowane są szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, w grupach porannych, popołudniowych, jak i weekendowych – tak aby dogodne terminy znaleźli wszyscy zainteresowani mieszkańcy rewitalizowanych obszarów.

Organizatorzy zapewniają każdemu z uczestników indywidualne stanowisko komputerowe, materiały szkoleniowe, ale przede wszystkim komfort, przyjazne warunki i miłą atmosferę. Będzie też przerwa kawowa.

Zainteresowani udziałem w szkoleniach „Cyfrowa rewitalizacja” mogą zgłaszać się telefonicznie 42 250 54 13, osobiście w biurze projektu przy ulicy Targowej 27 oraz poprzez stronę internetową www.cyfrowarewitalizacja.pl.

Projekt „Cyfrowa rewitalizacja” realizowany przez instytucję szkoleniową HN Partners we współpracy z Miastem Łódź wpisuje się w działania rewitalizacyjne prowadzone w naszym mieście, uzupełniając je o walor społeczno-edukacyjny.

Kontakt