Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 27 marca 2020

Trwają prace remontowe wewnątrz kamienic oraz na podwórkach przy ul. Włókienniczej. , fot. Radosław Jóźwiak

Raport z Włókienniczej

Małgorzata Loeffler / ZIM

Trwają prace remontowe wewnątrz kamienic oraz na... więcej

czwartek, 26 marca 2020

Zamknięte place zabaw i siłownie plenerowe

s.zatorski

Od wtorku sukcesywnie zamykamy i zakazujemy wstępu... więcej

Komunikacja miejska. Pierwszy dzień obowiązywania nowych zasad

MPK

Za nami pierwszy dzień obowiązywania nowych zasad... więcej

Wszystkie informacje o rewitalizacji w jednym miejscu!

Dziś oficjalnie uruchomiony został portal internetowy, na którym wszyscy łodzianie znaleźć będą mogli komplet informacji dotyczących procesu rewitalizacji w naszym mieście.

Na stronie rewitalizacja.lodz.pl zamieszczane są aktualne informacje dotyczące postępu prac przy poszczególnych budynkach, drogach, parkach i skwerach oraz wizualizacje ukazujące ich projektowany stan po remoncie. Podane są także dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za przeprowadzki oraz remonty. Znajdują się tu również ogólne informacje dotyczące rewitalizacji - czym jest, dokumenty do pobrania i informacje związane z wydawaniem zaświadczeń dotyczących położenia nieruchomości na obszarze rewitalizacji. Dla zainteresowanych wskaźnikami monitorującymi zmiany społeczne, gospodarcze i przyrodnicze na obszarze rewitalizacji dodany został cały dział prezentujący stan zjawisk, który corocznie uzupełniany będzie o aktualne dane.

Portal Rewitalizacji powstał dzięki współpracy Biura ds. Rewitalizacji, Łódzkiego Ośrodka Geodezji oraz Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Cały czas pracujemy nad rozbudową strony o wszystkie działania rewitalizacyjne w mieście - w najbliższym czasie pojawią się informacje m.in. o Księżym Młynie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje usprawnień strony. Jeżeli masz ochotę wesprzeć nas w ulepszaniu strony, napisz do nas na adres p.wojtaszczyk@uml.lodz.pl lub zadzwoń +42 272 64 08.

Zapraszamy do odwiedzania!

Kontakt