Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

czwartek, 20 lutego 2020

Łodzianie, w ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego zdecydowali, by przeznaczyć 620 tys. zł na bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne oraz zakup sprzętu do fizjoterapii dla Miejskiego Centrum Medycznego na Górnej. , fot. lodz.pl

Bezpłatna rehabilitacja dla 400 łodzian

Wojciech Markiewicz / BKSiDŁ

Zapraszamy łodzian na bezpłatne zabiegi... więcej

Jak pracownicy ZWIK remontują miejskie kolektory ściekowe?

Miłosz Wika /ZWIK

Kilka metrów pod ziemią, w ciasnych kanałach, przy... więcej

Startuje X edycja największego programu stażowego w Łodzi

Młodzi w Łodzi

Każdego roku w projekcie płatne staże fundują... więcej

Wszystkie informacje o rewitalizacji w jednym miejscu!

Dziś oficjalnie uruchomiony został portal internetowy, na którym wszyscy łodzianie znaleźć będą mogli komplet informacji dotyczących procesu rewitalizacji w naszym mieście.

Na stronie rewitalizacja.lodz.pl zamieszczane są aktualne informacje dotyczące postępu prac przy poszczególnych budynkach, drogach, parkach i skwerach oraz wizualizacje ukazujące ich projektowany stan po remoncie. Podane są także dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za przeprowadzki oraz remonty. Znajdują się tu również ogólne informacje dotyczące rewitalizacji - czym jest, dokumenty do pobrania i informacje związane z wydawaniem zaświadczeń dotyczących położenia nieruchomości na obszarze rewitalizacji. Dla zainteresowanych wskaźnikami monitorującymi zmiany społeczne, gospodarcze i przyrodnicze na obszarze rewitalizacji dodany został cały dział prezentujący stan zjawisk, który corocznie uzupełniany będzie o aktualne dane.

Portal Rewitalizacji powstał dzięki współpracy Biura ds. Rewitalizacji, Łódzkiego Ośrodka Geodezji oraz Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Cały czas pracujemy nad rozbudową strony o wszystkie działania rewitalizacyjne w mieście - w najbliższym czasie pojawią się informacje m.in. o Księżym Młynie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje usprawnień strony. Jeżeli masz ochotę wesprzeć nas w ulepszaniu strony, napisz do nas na adres p.wojtaszczyk@uml.lodz.pl lub zadzwoń +42 272 64 08.

Zapraszamy do odwiedzania!

Kontakt