Łódź Rewitalizuje

Polecane aktualności

piątek, 19 kwietnia 2024

czwartek, 18 kwietnia 2024

Wstęga Kobro i woonerf w Nowym Centrum Łodzi. Archicom wybuduje nie tylko mieszkania

MK

Ponad 300 mieszkań, 13 lokali usługowych i mnóstwo... więcej

Zmiany w ruchu przy skrzyżowaniu Żeromskiego / Mickiewicza

W związku z budową lądowiska dla helikopterów w szpitalu im. WAM i koniecznością przebudowy latarni, pojawią się czasowe zamknięcia ulic w obrębie skrzyżowania Żeromskiego / Mickiewicza.

Prace podzielone zostały na osiem etapów w których przebudowane zostaną poszczególne latarnie na ul. Łąkowej, Żeromskiego i Mickiewicza.

  • I etap w dniach 4-7 maja prowadzony będzie na lewym pasie al. Mickiewicza zaraz za skrzyżowaniem z ul. Żeromskiego w kierunku Retkini.
  • II etap w dniach 7-11 maja prowadzony będzie na ul. Łąkowej przy czwartej latarni od al. Mickiewicza. Zajęty będzie lewy pas jezdni w kierunku ul. Kopernika.
  • III etap prowadzony będzie w godzinach nocnych od 23 do 4 od nocy z 11 na 12 maja do nocy z 13 na 14 maja. Prace prowadzone będą na ul. Żeromskiego za skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kopernika. Ul. Żeromskiego w tym czasie będzie zamknięta dla ruchu. Zmienioną trasą w jednym kierunku pojadą autobusy linii 65B, 74AB i N2 przez Mickiewicza, Łąkową i Kopernika.
  • IV etap w dniach 14-16 maja prowadzony będzie na ul. Łąkowej przy trzej latarni od al. Mickiewicza. Zajęty będzie lewy pas jezdni w kierunku ul. Kopernika.
  • V etap prowadzony będzie w godzinach nocnych od 23 do 4 od nocy z 18 na 19 maja do nocy z 20 na 21 maja. W tym czasie zamknięta będzie górna i dolna jezdnia trasy W-Z przy skrzyżowaniu z ul. Żeromskiego w kierunku Retkini, oraz prawy pas ul. Żeromskiego na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza.
  • VI etap w dniach 21-23 maja prowadzony będzie na ul. Łąkowej przy drugiej latarni od al. Mickiewicza. Zajęty będzie lewy pas jezdni w kierunku ul. Kopernika.
  • VII etap prowadzony będzie w godzinach nocnych od 23 do 4 od nocy z 25 na 26 maja do nocy z 27 na 28 maja. W tym czasie zamknięta będzie górna i dolna jezdnia trasy W-Z w kierunku centrum za skrzyżowaniem z ul. Żeromskiego, oraz prawy pas ul. Żeromskiego przy skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza.
  • VIII etap w dniach 28-30 maja prowadzony będzie na ul. Łąkowej przy skrzyżowaniu z al. Mickiewicza. Zajęty będzie lewy pas jezdni w kierunku ul. Kopernika.
Kontakt